اندرو مانی: این اپلیکیشن اندرویدی یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌های موبایلی برای مدیریت و ردیابی میزان دخل و خرج کاربران در فضای مجازی به شمار می‌رود که علاوه بر سیستم‌عامل آی‌او اس، در نسخه وب نیز به کاربران اجازه می‌دهد از خدمات آن بهره‌مند شوند. از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های اپلیکیشن مذکور می‌توان به استفاده هم‌زمان از چند اکانت، پشتیبانی از عملکردهای مختلف در اکانت‌های مختلف، عملیات مالی، پشتیبانی از بسیاری از ارزهای مختلف در جهان و تبدیل داده‌های مربوطه به فایل‌های مایکروسافت آفیس اکسل اشاره کرد.

ماشین حساب مالی: این اپلیکیشن نیز به کاربران امکان آگاهی از میزان درآمد و مخارج و پرداخت‌های نقدی و آنلاین را در کنار بسیاری دیگر از قابلیت‌های مختلف می‌دهد.

گودباجت: اپلیکیشن گودباجت یکی دیگر از برنامه‌های موبایلی است که در نسخه سیستم‌عامل‌های مختلف آی‌اواس، وب و اندروید قابل استفاده است و کاربران در دستگاه‌های گوناگونی که از سیستم‌عامل‌های مختلف بهره می‌برند، می‌توانند اطلاعات و داده‌های خود را تبدیل و مبادله کنند.

گوگل شیتس: اپلیکیشن گوگل شیتس یکی از برنامه‌های موبایلی است که به کاربران اجازه می‌دهد تمامی اطلاعات و داده‌های مختلف مرتبط با مسائل مالی و بودجه خود را کنترل و مدیریت کنند.

مینت: اپلیکیشن مینت که جایگزین برنامه Mint Bills شده است، تمامی پرداخت‌های مالی اعم از نقدی و آنلاین کاربران را ردگیری و مدیریت می‌کند و در صورت بالا رفتن مخارج کاربران، به آنها هشدار می‌دهد تا از میزان عادی و تعیین شده برای هر ماه تجاوز نکنند.

مانیفای: مانفیفای یکی از ساده‌ترین اپلیکیشن‌های مدیریت مالی و بودجه برای کاربران گوشی‌های هوشمند به‌شمار می‌رود که رابط کاربری بسیار ساده و راحتی دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا با قابلیت‌های مختلفی همچون پشتیبانی از ارزهای گوناگون در جهان، ماشین حساب پیش‌فرض، محافظت از گذرواژه و برخی دیگر از ویژگی‌ها بتوانند به مدیریت دخل و خرج خود بپردازند.

 مانی منیجر: مانی منیجر نیز یکی دیگر از اپلیکیشن‌های مدیریت بودجه است که می‌تواند مورد استفاده کاربران موبایل قرار بگیرد و به آنها اجازه دهد تا آمار و ارقام مرتبط با ارزیابی‌های مالی و اقتصادی در هر روز ، ماه و سال را یادداشت و پیگیری کنند و با کنترل هرچه بیشتر و منظم‌تر آن به برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برای پس‌انداز و سپرده‌گذاری بپردازند.

مای باجت بوک: با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران قادر خواهند بود تمامی مخارج خود را در زمینه‌های مختلف همچون پوشاک، سرگرمی، خوراکی و غذا را کنترل و مدیریت کنند تا بتوانند از قابلیت‌های پیشرفته‌تری همچون مبادلات ارزی، تجاری و همچنین اتصال خودکار به پرداخت‌های بانکی بهره‌مند شوند.

مای‌فایننس: اپلیکیشن مای‌فایننس نیز همچون بسیاری دیگر از برنامه‌های موبایلی مشابه، امکان مدیریت مالی و اقتصادی همچون تنظیم بودجه و کنترل بر میزان دخل و خرج آنها را به کاربران موبایل می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند