۱-استارت‌آپ اکتیو پروتکتیو(ActiveProtective): یک ابزار پوشیدنی ابداع کرده که می‌تواند با کمک ایربگ‌های پوشیدنی، آگاه کردن پرستار، بررسی رفتار و بهبود حرکت ایمن، از مفاصل ران افراد بزرگسال محافظت کند.

۲-استارت‌آپ بیتلومنز(BitLumens): طرحی برای تامین برق جوامع شهری ارائه داده که در آن، شبکه‌های‌ الکتریکی متمرکز با کمک یک زنجیره بلوکی به‌هم متصل می‌شوند تا برق موردنیاز را تامین کنند. از جمله موارد موجود در این طرح، ارائه سیستم‌های خورشیدی خانگی به کشاورزان است که امکان پرداخت هزینه‌های آن در اقساط گوناگون وجود دارد.

۳-استارت‌آپCivic Eagle : با استفاده از هوش مصنوعی، یک پلت‌فرم در فضای ابری ابداع کرده تا زمان و هزینه شناسایی، ردیابی و تحلیل قوانین و مقررات را برای سازمان‌هایی که باید به تغییر سریع فضای سیاسی واکنش نشان دهند، کاهش دهد.  

۴-استارت‌آپ Einride:گامی هوشمندانه‌تر در جابه‌جایی کالاها برداشته است که روش ایمن‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تری را ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ، کامیون‌هایی موسوم به «تی‌پاد» (T-pod) ابداع کرده که تمام‌الکتریکی و خودران هستند.

۵-استارت‌آپ Elevian: داروهای احیاگری ارائه داده که قابلیت درمان و پیشگیری از بیماری‌های ناشی از افزایش سن را دارند و عمر مفید سلامتی را افزایش می‌دهند. تمرکز این داروها، مکانیزم بنیادین افزایش سن است و توانایی احیا و خودترمیمی بدن که معمولا با افزایش سن، کاهش می‌یابند را تقویت می‌کند.

۶-استارت‌آپ FenSens: یک حسگر پارکینگ بی‌سیم ارائه داده که زیر پلاک خودرو مخفی می‌شود و امکان پارک دوبل را برای رانندگان فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند این حسگر را در کمتر از پنج دقیقه و بدون استفاده از سیم، روی هر نوع خودرویی نصب کنند.

۷-استارت‌آپLast Of Ours : برای حفاظت از گونه‌های در حال انقراض حیوانات و مناظر طبیعی، سیستمی ابداع کرده که مانند یک آینه دیجیتالی عمل می‌کند و به یک زنجیره بلوکی متصل است. این سیستم می‌تواند گونه‌هایی از حیوانات که واقعا در حال انقراض هستند را یک به یک نشان دهد.

۸-استارت‌آپ Liven: نوعی پلتفرم پرداخت ارائه داده که کاربران، تاجران و موسسات خیریه می‌توانند به آن متصل شوند و عملیات پرداخت مبتنی بر زنجیره بلوکی را تجربه کنند. این پلتفرم می‌تواند امکان داشتن تجربیات جدید، پرداخت صورتحساب در هر مکانی را برای کاربران خود فراهم کند.

۹-استارت‌آپ Loop: نوعی گوش‌گیر ارائه داده که هنگام گوش دادن به موسیقی، دسیبل صدا را کاهش می‌دهد و از پیچیدن صدای وزوز در گوش جلوگیری می‌کند. به گزارش سازمان جهانی بهداشت، ۱/ ۱ میلیارد نفر در معرض آسیب شنوایی ناشی از شنیدن صدای بلند قرار دارند و گوش‌گیرها، بهترین راه‌حل برای پیشگیری از این اتفاق هستند.

۱۰-استارت‌آپ Lynq: نوعی ردیاب ارائه داده که می‌تواند موقعیت افراد یا اشیا را بدون نیاز به تلفن‌همراه، اینترنت و یا زیرساخت خاصی مانند وای‌‌فای پیدا کند.

۱۱-استارت‌آپ Mitte: نخستین سیستم هوشمند خانگی را برای تبدیل آب معمولی به آب معدنی ابداع کرده است. این سیستم می‌تواند هر نوع آبی را به آب موجود در طبیعت تبدیل کند.

۱۲-استارت‌آپ Moasure: برای نخستین‌بار نوعی ابزار سنجش حرکت ارائه داده که با کمک چند حسگر داخلی و یک الگوریتم اختصاصی می‌تواند روش جدیدی برای سنجش حرکت ارائه دهد.

۱۳-استارت‌آپ Padrone: یک حلقه دیجیتال ابداع کرده که می‌تواند جایگزین ماوس شود و آینده کاری را متحول کند. عملکرد این حلقه، مانند پد لمسی لپ‌تاپ است اما می‌توان آن را روی میز، پا و یا هر سطح دیگری قرار داد. حلقه پادرون، با کمک بلوتوث به رایانه متصل می‌شود؛ در نتیجه به نصب هیچ نرم‌افزاری نیاز ندارد و اتصال آن به‌راحتی صورت می‌گیرد.

۱۴-استارت‌آپ Pigzbe: اپلیکیشنی ارائه داده که به کودکان بالای شش سال، پس‌انداز و مدیریت پول را آموزش می‌دهد. با کمک این اپلیکیشن، همه اعضای خانواده می‌توانند از هر جا که هستند برای کودک پول بفرستند. این اپلیکیشن می‌تواند فعالیت‌های پیشرفته‌تری مانند اهداف پس‌انداز، آموزش بودجه، تقسیم و پس‌انداز پول را به کودک آموزش دهد.

۱۵-استارت‌آپ QT Medical: نوعی دستگاه سنجش نوار قلب یا «الکتروکاردیوگراف»(ECG) ارائه داده که قابلیت کار کردن با نرم‌افزارهای iOS و اندروید را دارد و کیفیت کار آن، در حد دستگاه‌های سنجش نوار قلب بیمارستان است. با کمک این دستگاه، پزشکان می‌توانند به‌راحتی به سنجش نوار قلب دسترسی داشته باشند و داده‌های مربوط به بیماران را با استفاده از تلفن‌همراه بررسی کنند.

۱۶-استارت‌آپ re:۳D: نوعی چاپگر موسوم به «گیگابوت»(Gigabot) ارائه داده که امکان چاپ سه‌بعدی اشیا را با استفاده از پلاستیک‌های بازیافتی فراهم می‌کند.

۱۷-استارت‌آپ Tempdrop: نوعی حسگر دما ارائه داده که هنگام خواب مورد استفاده قرار می‌گیرد و به زنان امکان می‌دهد چرخه قاعدگی خود را به دقت دنبال کنند. این ابزار با بررسی الگوهای دما، به زنان کمک می‌کند بینش جدیدی در مورد تغییرات صورت گرفته در بدن خود داشته باشند.