گجتی که پا را در کفش گرم می‌کند :  یک شرکت فعال در حوزه تولید محصولات نوین فناوری، محصول جدیدی را به مرحله تولید رسانده که با قرار گرفتن داخل کفش افراد، می‌تواند پای افراد را حتی در سردترین شرایط محیطی و آب و هوایی گرم نگه دارد. این محصول همچنین در برابر نفوذ آب مقاوم و کاملا ضدآب است؛ بنابراین کاربران می‌توانند با خیال راحت آن را در تمام کفش‌های خود بگذارند و در فصول سرد به بیرون بروند.

پد شارژر بی‌سیم: پد شارژر بی‌سیم «وی‌پاور» صفحه هوشمندی است که بدون اتصال سیم و کابل، قادر است گوشی هوشمند کاربران را به سرعت شارژ کند. این محصول تقریبا مشابه همان محصولی است که اپل از آن به‌عنوان پد شارژر بی‌سیم یا ایرپاور نام برده و قابلیت شارژ هم‌زمان چند دستگاه هوشمند را دارد. البته این محصول با اینکه سال قبل توسط اپل معرفی شده، هنوز به بازارهای جهانی عرضه نشده است.

موس هوشمند «سوئیفت پوینت»: بدون شک یکی از شگفت‌انگیزترین موس‌هایی که تاکنون توسط شرکت‌های تکنولوژی تولید شده است، سوئیفت پوینت نام دارد که درحقیقت یک صفحه هوشمند است که صفحه نمایش ندارد! سرعت عملکرد و عکس‌العمل این ماوس به شدت بالاست و به کاربران هنگام بازی‌های رایانه‌ای کمک می‌کند که به‌سرعت و با شتاب بسیار زیادی واکنش نشان داده و فعالیت‌های خود را انجام دهند.

حسگر لباس ورزشی: حسگرهای ورزشی «سنسوریا» به ادغام گجت‌های هوشمند و صنعت پوشاک اطلاق می‌شود و برای ورزشکارانی که نمی‌خواهند جز لباس و کفش ورزشی، محصول دیگری را همراه داشته باشند، مناسب، سودمند و کاربردی خواهد بود. در اصل، داخل لباس و کفش‌های ورزشی ورزشکاران حسگرهای هوشمندی به‌کار برده و نصب شده است که میزان کالری مصرف شده، مسافت طی‌شده، ضربان قلب و ... را بررسی و اندازه‌گیری می‌کند.

کنترل‌کننده حیوانات خانگی: این گجت هوشمند برای آن دسته از شهروندانی که به نگهداری از حیوانات خانگی علاقه‌مندند، بسیار کاربردی است چراکه به آنها امکان می‌دهد حتی وقتی که در خانه نیستند، بتوانند کارهای حیوان موجود در منزل خود را کنترل و مشاهده کنند. این گجت که به موبایل کاربران متصل می‌شود، کاربران را از حرکات و کارهای حیوان خانگی خود نظیر سگ و گربه آگاه می‌سازد و موجب می‌شود بسیاری از خطرات احتمالی کاهش یابد. این گجت واندر ووف (Wonderwoof) نام دارد.

سیستم امنیتی مبتنی بر تشخیص چهره: یک گجت هوشمند دیگر که نتامو (Netamo) نام دارد؛ درحقیقت به‌منظور افزایش امنیت منزل و محل کار کاربران طراحی و تولید شده است و به کاربران امکان می‌دهد به‌طور مداوم از حضور احتمالی افراد غریبه در محل سکونت و منزل خود باخبر شوند. این گجت هوشمند مبتنی بر فناوری تشخیص چهره و احراز هویت بیومتریک است و با شناسایی اجزای صورت افراد، می‌تواند تشخیص دهد که چه‌کسی از صاحبان منزل است و چه ‌کسی غریبه بوده و به‌صورت ناشناس و غیرمجاز وارد منزل شده است.

پاک‌کننده هوشمند لکه‌های لباس: یک گجت هوشمند برای افرادی که به شدت به پاکیزگی لباس و پوشاک خود و دیگران اهمیت می‌دهند، کاربرد بسیاری دارد. این گجت Swash نامیده شده است و هوشمندانه قادر است نوع لکه موجود روی لباس‌های مختلف را تشخیص دهد و به سرعت لکه‌های پوشاک موردنظر را از بین ببرد.