چند ماه پیش مشخص شد که شرکت وان‌پلاس با تعدادی از اپراتورهای آمریکایی در حال مذاکره است تا در نهایت، حداقل یکی از آنها را برای فروش گوشی‌های هوشمند خود تحت قرارداد راضی کند. در آن زمان مشخص نشده بود که کدام‌یک از اپراتورهای ایالات‌متحده تصمیم دارد تا پرچمداران OnePlus را به فروش برساند اما گمان می‌رفت T-Mobile یا AT&T جزو گزینه‌های محتمل شرکت چینی باشند زیرا گوشی‌های OnePlus با استانداردهای فنی اپراتور Sprint یا Verizon سازگاری ندارد.

آن‌طور که خبرگزاری CNET ادعا می‌کند، OnePlus با اپراتور T-Mobile مذاکره داشته و به‌نظر می‌رسد که نتیجه این مذاکرات موفقیت‌آمیز خواهد بود، ضمن اینکه شرکت چینی تصمیم ندارد تا نسخه جهانی پرچمدار جدیدش یعنی OnePlus ۶T را از طریق اپراتور T-Mobile به فروش برساند؛ به‌جای آن نسخه‌ای از این گوشی عرضه خواهد شد که برای اپراتور آمریکایی بهینه شده است و از باند ۷۱ یا باندهای ۶۰۰ مگاهرتزی پشتیبانی می‌کند. تنها موردی که در حال‌حاضر مانع OnePlus شده است تا گوشی‌های هوشمند خود را در ایالات‌متحده به فروش برساند، تایید پرچمدار OnePlus ۶T از سوی تیم فنی اپراتور T-Mobile است. براساس اطلاعات به‌دست آمده، روند ارزیابی و تایید هنوز کامل نشده است و در صورتی‌که مشکلی ایجاد شود؛ با تاخیر همراه خواهد بود.

یکی‌دیگر از مواردی که می‌تواند نگران‌کننده باشد و به فروش OnePlus ۶T در ایالات‌متحده از طریق اپراتور صدمه بزند، عرضه این گوشی با تاخیر قابل‌توجه است؛ به عبارت ساده‌تر، شرکت سازنده نسخه جهانی OnePlus ۶T را عرضه کند اما اپراتور T-Mobile با تاخیر چشمگیر نسبت به فروش این گوشی در ایالات‌متحده اقدام کند. خبرگزاری CNET اعلام کرده که پرچمدار آینده OnePlus در ماه اکتبر عرضه خواهد شد؛ بازه‌زمانی که گوگل از پرچمداران Pixel ۳ و Pixel ۳ XL رونمایی خواهد کرد و شرکت چینی هوآوی نیز خانواده میت ۲۰ را معرفی می‌کند.

یکی‌دیگر از مواردی که باعث خواهد شد تا از فروش OnePlus ۶T در ایالات‌متحده جلوگیری شود، رابطه سیاسی چین و ایالات‌متحده است؛ همان‌طور که دیگر برندها از جمله هوآوی و ZTE موفق نشده‌اند به رویای خود برای حضور در بازار آمریکا جامه‌عمل بپوشانند، بعید نیست دولت آمریکا از حضور شرکت OnePlus در این کشور جلوگیری به‌عمل آورد. البته OnePlus شرکت چندان بزرگی نیست و احتمال دارد که بتواند گوشی‌های هوشمند خود را تحت‌قرارداد به کاربران آمریکایی عرضه کند.

به‌جز زمان عرضه و احتمال فروش OnePlus ۶T در ایالات‌متحده، جزئیات بیشتری پیرامون جانشین OnePlus ۶ به‌دست نیامده است. با این‌حال، بعید نیست پرچمدار آینده وان‌پلاس به گوشی OPPO R۱۷ شباهت چشمگیری داشته باشد؛ به همین جهت، احتمالا شاهد بریدگی کوچکی در بالای نمایشگر خواهیم بود و حاشیه‌ پایین صفحه‌نمایش نیز باریک‌تر می‌شود.  OnePlus ۶ اولین گوشی شرکت سازنده بود که در بالای نمایشگر خود بریدگی داشت. همچنین احتمال دارد شرکت چینی OnePlus درنظر داشته باشد تا مانند OPPO نسخه‌ای از پرچمدار جدید خود را با حسگر اثرانگشت درون نمایشگر ارائه دهد. صرف‌نظر از طراحی، بعید نیست شرکت سازنده همچنان از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ کوالکام استفاده کند؛ این تراشه در گوشی OnePlus ۶ و بسیاری از پرچمداران اندرویدی دیگر در سال ۲۰۱۸ مورد استفاده قرار گرفته است.