یخچال سفری فناورانه

این یخچال فناورانه در وب سایت ایندیگوگو عرضه شده و در عرض چند ساعت بیش از ۶۰ هزار دلار سرمایه جمع آوری کرد. Infinite Cooler می‌تواند غذاهای ذخیره شده در خود را تا ۱۷روز خنک نگه دارد. برای این منظور در یخچال از عایق پودر نانو استفاده شده است. این یخچال علاوه بر قابلیت‌های معمول خنک کنندگی دارای یک مخلوط کن نیز هست که به‌عنوان آسیاب نیز می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین یخچال یک بلندگوی داخلی بلوتوثی دارد و با کابل یو اس بی‌شارژ می‌شود.

لنز پروب ۲۴ میلی متری

شرکت Venus Optics لنزLaowa ۲۴mm f/ ۱۴۲x Macro Probe را برای دوربین‌های کنون، نیکون و سونی ارائه کرده است. طراحی این لنز بسیار خاص است و لوله‌ای باریک و بلند دارد که بیشتر شبیه یک تفنگ است و نه لنز عکس‌برداری. دلیل این لوله بلند وجود لنزهای مکرو است که برای تصاویر کلوزآپ به کار می‌رود.

شارژر بی‌سیم موبایل

شارژر‌های بی‌سیم ایده‌آل هستند. آنها را می‌توان بدون دردسر و راحت تعویض کرد. شارژر بی‌سیم Brickspower در اصل یک شارژر بی‌سیم Qi با باتری قابل شارژ است که درون قابی شیک قرار گرفته و روی موبایل کاربر سوار می‌شود. این شارژر را با کمک پد نانو ساکشن می‌توان به موبایل چسباند و به راحتی جدا کرد.

نمایشگر هولوگرافیک

یک شرکت نیویورکی به نام Looking Glass Factory در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده و طی ۵ سال گذشته مشغول توسعه فناوری هولوگرام بوده است. از آن زمان تاکنون چند محصول از جمله L۳D cubes، The Looking Glass Volum و Holo Player One را نیز ساخته و به بازار عرضه کرده است. نسخه جدید Looking Glass یک جعبه شیشه‌ای سنگین است که در ابعاد ۸ و ۱۵ اینچ ساخته می‌شود. این گجت می‌تواند محتوای هولوگرافیک سه بعدی را نمایش دهد؛ به‌طوری‌که به نظر می‌رسد تصاویر در فضا شناور هستند. جالب آنکه تماشاگر لازم نیست برای تماشای آن از عینک‌های خاصی استفاده کند.

کفش‌هایی که رشد می‌کنند

چند سال قبل پروژه‌ای به نام «کفش‌هایی که رشد می‌کنند» در سراسر فضای وب توجهات را به خود جلب کرد. ایده اصلی این پروژه تولید کفش‌هایی با عمر طولانی برای کودکان در کشورهای فقیر بود. از آنجا که این کودکان نمی‌توانند همزمان با رشد کردن، هر بار یک کفش جدید بخرند، بیشتر اوقات مجبور هستند کفش‌های قدیمی را تعمیر کنند یا پابرهنه به این سو و آن سو بروند. برای این منظور کنتون لی یک صندل جالب اختراع کرد که همزمان با رشد پای کودک بزرگ‌تر می‌شود.این پروژه بسیار موفقیت‌آمیز بود و از آن زمان تاکنون هزاران جفت از آن به کشورهای مختلف ارسال شد. در حال حاضر نسخه جدیدی از این کفش‌ها به نام Expandals  ساخته شده که در آن به جای توجه به هزینه کم، به عمر طولانی و طراحی کفش توجه شده است. این کفش هم دارای بندهای تنظیمی است که همزمان با رشد کودک می‌توان اندازه آن را تغییر داد تا کفش همچنان اندازه پای او باشد. این کفش‌ها از لاستیک با ماندگاری بالا تولید می‌شوند که به آسانی از بین نمی‌روند.