نمای ظاهری گوشی مذکور و همچنین قلم استایلوس پر سر و صدای آن در این پوستر تبلیغاتی به نمایش گذاشته شده‌اند. همان‌طور که گفتیم، شایعه‌های متعددی درباره  Galaxy Note ۹ منتشر شده‌ و چند روز پیش هم شاهد فاش شدن تصاویر رندر شده منتسب به آن بودیم. پوستر تبلیغاتی پیش رو علاوه بر تصاویر رندر شده قبلی می‌تواند تصور ما را درباره Galaxy Note ۹  بیش از پیش تکمیل کند. در این تصویر نمای ظاهری پنل پشتی فبلت تازه سامسونگ به همراه لبه پایینی آن برای اولین‌بار به نمایش گذاشته شده است. همان‌طور که در تصویر شاهد هستیم، گوشی  Galaxy Note ۹ سامسونگ مانند نسل قبلی این سری از جنس شیشه و فلز ساخته شده است و از دوربین اصلی دوگانه در پنل پشتی بهره می‌برد که لنزهای آن به‌صورت افقی چینش شده‌اند.

فلش LED دوگانه و حسگر پایش ضربان قلب این لنزها را همراهی می‌کند و لوگوی برند سازنده هم روی همین پنل نقش بسته است. در پوستر تبلیغاتی  Galaxy Note ۹  همچنین می‌توان به خوبی چگونگی طراحی خمیده لبه‌های پنل پشتی را مشاهده کرد. قلم استایلوس این فبلت در تصویر به رنگ زرد طراحی شده است و اگر خاطرتان باشد، چندی پیش که سامسونگ تاریخ معرفی Galaxy Note ۹ را رسما تایید کرد هم شاهد طراحی این قلم S در همین رنگ بودیم. البته قلم استایلوس زرد با فبلتی که در تصویر موجود است اصلا همخوانی ندارد اما پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ به‌زودی این قلم را در رنگ‌های مختلف معرفی کند. باتوجه به پوستر پیش‌رو باید بگوییم که دکمه فیزیکی پاور /  قفل صفحه در کناره سمت راست

 Galaxy Note ۹ تعبیه شده است در حالی که دکمه‌های تنظیم صدا و دکمه اختصاصی بیکسبی در کناره سمت چپ قرار گرفته‌اند. جک هدفون ۵/ ۳میلی‌متری، پورت ارتباطی USB Type-C، میکروفن حذف نویز، بلندگو و همچنین درگاه مخصوص قرار گرفتن قلم استایلوس هم در لبه پایین این فبلت تازه تعبیه شده‌اند. گوشی پرچمدار Galaxy Note ۹ قرار است ۹ اوت (۱۸ مرداد) رسما در نیویورک معرفی شود و ممکن است مانند نسل قبلی‌اش در دو نسخه با پردازنده‌های متفاوت به بازار راه یابد.