Girro روباتی که به شما می‌گوید صاف بایستید

به تازگی یک گجت متصل به بلندگوی هوشمند Alexa در وب سایت کیک‌استارتر عرضه شده که شبیه روباتی مینیاتوری است. این روبات به یک فرش هوشمند متصل است و به کاربر هشدار می‌دهد که صاف بایستد. Giiro Bot شبیه شخصیت کارتونی مینیون است، اما در حقیقت مانند راهنمایی هوشمند به کاربر هشدار می‌دهد قوز کرده است.  Giiro Mat (فرش هوشمند) بیش از ۶۰۰ حسگر دارد که می‌توانند ۲۵۶ سطح فشار را ردیابی و نقشه‌ای کاملا صحیح از وضعیت ایستادن کاربر تهیه کنند. این فرش طی زمان وضعیت ایستادن کاربر را رصد می‌کند و هشدارهایی برای او ارسال می‌کند. همچنین روبات توزیع وزن بدن را به‌طور کامل نشان می‌دهد و توصیه‌هایی به کاربر می‌کند.

Beeline مسیریاب مخصوص دوچرخه و موتورسیکلت

جی‌پی‌اس فناوری بسیار کارآمدی است که به کاربر اجازه می‌دهد به راحتی از نقطه‌ای به نقطه دیگر سفر کند. درهمین راستا محققان Beeline را ساخته‌اند که یک قطب‌نمای هوشمند است و به کاربر کمک می‌کند به راحتی به مقصد برسد. هنگامی‌که این دستگاه روی دسته دوچرخه یا موتورسیکلت بسته می‌شود، سرنخ‌هایی برای مسیریابی ارائه می‌کند. بی‌لاین به دو صورت کاربر را راهنمایی می‌کند، نخست راهنمایی مرحله به مرحله یا گزینه آزادتر که جهت کلی را به راننده نشان می‌دهد و به او اجازه می‌دهد مسیر را خود انتخاب کند.

Domo Pro سیستم صوتی مخصوص کلاه ایمنی

سیستم‌های صوتی کلاه ایمنی معمول نیازمند اتصال سیم است. از سوی دیگر بلندگوهای قابل حمل صدای بلندی دارند و حواس اطرافیان را پرت می‌کنند. اما گوش دادن به موسیقی هنگام انجام یک فعالیت لذت‌بخش است، به همین دلیل شرکت Elevety Sports یک نسخه جدید و ارتقا یافته ازدستگاه صوتی Domio برای کلاه ایمنی ارائه کرده است. این دستگاه کلاه امینی را به یک سیستم صوتی تبدیل می‌کند.

Runvi کفی هوشمند کفش

تابه حال دستگاه‌های هوشمند زیادی برای دویدن ساخته شده‌اند که به دونده کمک می‌کنند سریع‌تر و بهتر بدود. درهمین راستا محصول جدیدی به نام Runvi ساخته شده که با کمک هوش مصنوعی به یک مربی تبدیل می‌شود و به کاربر کمک می‌کند بهتر بدود.  Runvi در حقیقت یک سیستم شامل کفی‌های هوشمند و اپلیکیشن iOS است. هریک از کفی‌ها مجهز به ۳۰ حسگر فشار پیشرفته و ۲ سرعت‌سنج هستند تا چشم‌اندازی دقیق از فرم بدنی ورزشکار هنگام دو فراهم کنند. این دستگاه به کاربر می‌گوید چه زمان باید وزن خود را روی پایش منتقل کند، آیا ضربان قلبش کند شده یا آنکه هنگام دو پاشنه پایش را نخست به زمین می‌کوبد یاخیر.تمام این موارد به تاثیرگذاری ورزش مرتبط هستند.  به هرحال اطلاعات جمع‌آوری شده و هوش‌مصنوعی آن را بررسی و بازخوردی از وضعیت دونده ارائه می‌کند تا شیوه ورزش او را ارتقا دهد. این بازخورد به شکل پیشنهادات صوتی از طریق هدفون برای کاربر پخش می‌شود.

Geyser سیستم حمام صحرایی

Geyser System یک راه حل نوین برای حمام در کمپینگ است. این سیستم در حقیقت یک حمام قابل حمل است و سه چالش اصلی را حل می‌کند. نخست آنکه مقدار کمی آب مصرف می‌کند، فضای زیادی اشغال نمی‌کند و نیازمند الکتریسیته نیست. این محصول جریان آب را به دلخواه کاربر تنظیم می‌کند. در این سیستم یک گالن آب برای یک حمام ۷ دقیقه‌ای کافی است. وزن حمام قابل حمل حدود ۱۱ پوند است، بنابراین می‌توان آن را در کوله پشتی حمل کرد. همچنین حاوی یک پک باتری ۱۲ ولت DC است که در تمام خودروها وجود دارد.

Hinui تلسکوپ هوشمند

این تلسکوپ هوشمند به یک اپلیکیشن متصل می‌شود و چشم‌اندازی واقعی از آسمان شب بالای سر فراهم می‌کند. تلسکوپ به‌طور اتوماتیک در موقعیتی قرار می‌گیرد که چشم‌اندازی ایده‌آل از صورت‌ فلکی، ستارگان و سیارات فراهم می‌کند.  همچنین با کمک اپلیکیشن Hiuni دیگر لازم نیست کاربر به تلسکوپ مراجه کند. در عوض می‌تواند در موبایل خود چشم‌اندازی زنده را در اپلیکیشن برای کاربر فراهم کند. همچنین اپلیکیشن محتویاتی آموزشی را به شکل ویدئو، تصاویر و صوت برای کاربران ارائه می‌کند.