ژوبین علاقه‌مند عضو هیات‌مدیره اسنپ با اعلام این مطلب درباره استارت‌آپ‌های گروه اینترنت ایران گفت: اسنپ فود نیز با ثبت ۲۰ هزار سفارش آنلاین، روزانه ۷۵ درصد بازار سفارش آنلاین غذا را در اختیار خود دارد. بامیلو دیگر عضو این گروه است که با ثبت ۲۰۰ هزار سفارش در «حراجمعه» توانسته رکورد خوبی از خود به جا بگذارد.  وی که این مطالب را در جریان بازدید پروانه مافی نماینده مجلس به همراه سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از گروه اینترنتی ایران (گروه اسنپ) اظهار می‌کرد، افزود: گروه اینترنتی ایران ۲۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده که در دفاتر مختلف مشغول به کارند. با تلاش‌های این هلدینگ اینترنتی ۱۸ نفر ایرانی از خارج برای کار در گروه اینترنتی ایران آمده‌اند.

علاقه‌مند افزود: یک میلیون کالا در این فروشگاه اینترنتی از سوی ۸ هزار فروشنده ثبت شده است. «اسنپ تریپ» هم با ثبت ۱۲ هزار رزرو ماهانه و همکاری با ۸۰۰ هتل به‌کار خود ادامه می‌دهد. «اسنپ باکس» و «هیت» نیز دو استارت‌آپ جدید این مجموعه هستند. او در مورد موارد امنیتی و احراز صلاحیت رانندگان اعلام کرد: «تعامل با پلیس امنیت و امکان ناجا را آغاز کردیم. تاییدیه صلاحیت راننده‌ها را از سامانه‌های این دو بخش پلیس در مدت ۷۲ ساعت می‌گیریم. ما ارزیابی لحظه‌ای برای رانندگان داریم که امتیازدهی مردم به رانندگان است. ۵۰ درصد مسافران به رانندگان ما امتیاز می‌دهند. اگر معدل امتیاز راننده از ۷/ ۴ کمتر شود یک هفته تعلیق می‌شود و در صورت ادامه پیدا کردن روند نارضایتی، همکاری با راننده قطع می‌شود.»

وی افزود: «ما شکایت مردم را جدی می‌گیریم و برای این کار یک واحد رسیدگی به شکایات داریم. سعی ما حفظ کیفیت ماشین و رانندگان در طول زمان است. این کار را با آموزش رایگان انجام می‌دهیم که به‌صورت آنلاین و حضوری است.» براساس آمارهای ارائه شده هم‌اکنون ۳ هزار راننده زن برای خدمت‌رسانی به بانوان تهرانی در بخش اسنپ بانوان با نام «اسنپ رز» فعالیت دارند. در این دیدار مدیران بخش‌های مختلف گروه اینترنت ایران از جمله اسنپ، اسنپ‌تریپ و اسنپ فود، گزارشی در مورد عملکرد و کارآیی استارت‌آپ‌های خود ارائه کردند. مهرداد عبدالرزاق مدیر ارشد اجرایی اسنپ فود نیز در این دیدار اعلام کرد که اسنپ‌فود همکاری با ۸۰ شیرینی‌فروشی تهران را آغاز کرده است تا علاوه‌بر غذاهای رستوران‌ها و فست‌فودها، شیرینی نیز به سبد محصولات اسنپ‌فود اضافه شود. گروه اینترنتی ایران (گروه اسنپ) از سال ۱۳۹۳ در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. راکت اینترنت، ام‌تی‌ان و ایرانسل، سه سهامدار سرشناس این گروه اینترنتی هستند.