این حلقه هوشمند کوچک دارای ۱۲ ویژگی مختلف از جمله قابلیت پاسخ به تماس‌ها، میکروفن و اسپیکر داخلی، ۴ گیگابایت حافظه داخلی، دستیار صوتی گوگل و Siri، ساعت آلارم دار، پرداخت NFC، قدم‌شمار، هشدار SOS، اتصال بلوتوث و... خواهد بود. داخل این دیوایس یک میکرو پردازنده و چند سنسور قرار گرفته که قادرند با حرکات مختلف دست دستورات متفاوتی را اجرا کنند. این حلقه می‌تواند به یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین حلقه‌های هوشمند دنیا تبدیل شود.

این حلقه ابتدا قرار بود به‌عنوان دکمه آگاه‌سازی در مواقع اورژانسی (SOS) در داخل کفش استفاده شود. اما اعضای تیم در ادامه به این نتیجه رسیدند که باید ویژگی‌های بیشتری به این دیوایس اضافه کنند. در پایان به این نتیجه رسیدند که حلقه همان چیزی است که بسیاری از زنان و مردان به پوشیدن آن علاقه دارند. پس از مدت‌ها مشورت و جمع‌آوری ایده، تیم سازنده بالاخره به این نتیجه رسید که ویژگی‌های کاربردی بیشتری را به این دیوایس اضافه کند و در پایان محصول Xenxo S-Ring با قابلیت‌هایی که در بالا ذکر کردیم معرفی شد.

در حال حاضر تنها دو هفته تا پایان جمع‌آوری سرمایه جمعی برای این دیوایس فرصت مانده، البته تا همین الان این تیم موفق شده ۱۰ برابر بیشتر از مبلغ تعیین‌شده سرمایه جذب کند. بنابراین اگر شما هم علاقه دارید به کمپین این کیک‌استارتر ملحق شوید و مبلغی را روی این دیوایس سرمایه‌گذاری کنید می‌توانید به صفحه کیک‌استارتر این تیم مراجعه کنید. حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در این محصول ۱۷۹ دلار است که در کنار دریافت این محصول دو عدد دانگل یواس‌بی و یک‌سال گارانتی هم به شما ارائه می‌شود. عرضه این محصول طبق برآوردها قرار است از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شود.