وی ادامه داد: قیمت خیار گلخانه‌ای نیز با افزایش یک هزار تومانی کف قیمت نسبت به هفته گذشته از هر کیلوگرم ۱۰ هزار تومان به ۱۱ هزار تومان و با افزایش ۲هزارتومانی سقف قیمت از ۱۲ هزار تومان به ۱۴ هزار تومان و رقم ممتاز آن با افزایش ۲ هزار تومانی از ۱۴ هزار تومان به ۱۶ هزار تومان افزایش یافته است.

کارگر از کاهش قیمت گوجه‌فرنگی خبر داد و افزود: قیمت هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی بوته‌رس با کاهش ۲۵۰۰ تومانی در کف قیمت نسبت به هفته گذشته به ۲۵۰۰ تومان و با کاهش ۳ هزار تومانی در سقف قیمت به ۴ هزار تومان و با کاهش ۳ هزار تومانی در رقم ممتاز به ۵ هزار تومان رسیده است. وی اظهار کرد: همچنین هر کیلوگرم بادمجان قلمی با کاهش یک هزار تومانی در کف قیمت نسبت به هفته گذشته ۵ هزار تومان، با کاهش یک هزار تومانی در سقف قیمت ۷ هزار تومان و در رقم ممتاز با کاهش یک هزار تومانی ۸ هزار تومان عرضه می‌شود. به گفته کارگر؛ هر کیلوگرم بادمجان گلخانه‌ای بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. وی تصریح کرد: هر کیلوگرم پیاز زرد نیز بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از ۳ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم پیاز قرمز بدون تغییر قیمت از ۶ تا ۸ هزار تومان فروخته می‌شود. کارگر قیمت هر کیلوگرم کدو مسمایی بدون تغییر نسبت به هفته گذشته را از ۷ تا ۱۰ هزار تومان عنوان کرد.

وی یادآور شد: فاصله قیمت میادین و خرده‌فروشی‌های سطح شهر با توجه به سود قانونی در نظر گرفته شده، نباید بیش از ۳۵ درصد باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند