شیراز- خبرنگار دنیای اقتصاد: معاون بازرگانی داخلی استان فارس از توزیع چهار هزار تن گوشت منجمد، مرغ، پرتقال و سیب درختی در نیمه دوم اسفند‌ماه سال‌جاری در بازار خبر داد. قدرت‌ا... جهانگیری با اشاره به اینکه این اقدام برای تنظیم بازار و عرضه کالاهای مورد نیاز مردم به قیمت عادلانه است افزود: گوشت قرمز منجمد شده با قیمت هر کیلوگرم سه هزار و ۸۵۰تومان و تخم‌مرغ به قیمت ۹۵۰تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

وی گفت: همچنین اقدام‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با همکاری شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌ها، صورت گرفته و این نمایشگاه از ۱۷ اسفند‌ماه به مدت نه روز برگزار می‌شود.

جهانگیری افزود: کالاهایی نظیر پوشاک، کیف و کفش، فرش، مواد غذایی، خشکبار و شیرینِی، میوه و کربنات، فرآورده‌های گوشتی و لبنی و مرغ و تخم‌مرغ در این نمایشگاه عرضه می‌شوند.

معاون بازرگانی داخلی فارس با بیان اینکه قیمت‌های متفاوت یک کالا در یک منطقه باعث کاهش اعتماد مردم نسبت به واحدهای صنفی می‌شود، تصریح کرد: باید عملکرد اصناف را در قالب طرح‌های ملی هدایت کرد و با هماهنگی در زمینه نرخ کالا و خدمات، سطح اعتماد جامعه را نسبت به صنوف افزایش داد.