منافی‌آذر از همکاری بانک قرض‌الحسنه‌ مهر ایران با نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد امام(ره)، بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام و ناجا برای بهترین تسهیلات به‌منظور کمک به اقشار محروم خبر داد.

وی افزود: این بانک توانسته است در ۱۳ سال ۱۰ میلیون مشتری جذب کرده و هشت میلیون فقره تسهیلات ارائه کند؛ بانک قرض‌الحسنه‌ مهر ایران در زمینه‌ بانکداری الکترونیک نیز همپای سایر بانک‌های باسابقه پیش می‌رود، اما گسترش خدمات الکترونیک دلیلی بر کاهش تعداد شعبه‌ها نبوده و در مجموع ۲۳ شعبه در آذربایجان‌شرقی فعال هستند. وی منابع جمع شده‌ این بانک در آذربایجان‌شرقی را ۱۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان، انتظار می‌رفت منابع جذب شده از ۳۰ هزار میلیارد بالاتر برود. منابع ما نسبت به سال گذشته افزایش ۳ هزار میلیارد ریالی و مصارف و تسهیلاتمان افزایش ۶۵۰۰ میلیارد ریالی داشته است.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر آذربایجان‌شرقی با تشریح برخی طرح‌های مختص این بانک افزود: استفاده از کالا کارت تا سقف ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصدی ۶، ۹ و ۱۲ ماهه یکی از راه‌های دور زدن تورم بوده که هم‌استانی‌ها می‌توانند برای خرید کالا از آن استفاده کنند، مبلغ این کارت در صورت معرفی کارکنان تا سقف ۳۰ میلیون تومان هم قابل افزایش است.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند