چهاردهمین آلبوم گروه موسیقی سل با نام «طلوع رنگ‌ها» به سرپرستی بهمن مه‌آبادی منتشر شد. این آلبوم دربرگیرنده آثار آهنگسازان امپرسیونیسم و رمانتیک است. این بار این گروه موسیقی در جدیدترین آلبوم خود طبیعت و رنگ‌آمیزی آن در چهار فصل زندگی را بار دیگر نواخته‌اند. «گرامیداشت عشق» نخستین قطعه از این آلبوم موسیقی اثری از ادوارد الگار است. «پاوان در آرامگاه پرنسس از دست رفته» ساخته موریس راول، «اینترمتسو سیمفونیکو از کاوالری روستیکانا» اثر پیترو ماسکانی، «رود» ساخته کلود دبوسی، «کو کو» به آهنگسازی لویی کلود داکن، «مهتاب» ساخته کلود دبوسی، «ریگودن در معبد کوپرن» ساخته موریس راول، «کاواتینا» به آهنگسازی یواخیم راف، «رقص کیک گالوین» به آهنگسازی کلود دبوسی، «رومانس» ساخته چارلز گونو، «نوکتورن» اثر لی لی بولانژه، «سرناد فرشته» ساخته گایتانو براگا «عصرگاه» ساخته فلوران اشمیت از دیگر قطعات این آلبوم موسیقی هستند.

پایان بخش آلبوم موسیقی «طلوع رنگ‌ها»، قطعات «والس طلا و نقره» ساخته فرانتز لهار و «اینتر متسو از سویت شماره ۲ آرله زین» به آهنگسازی ژرژ بیزه است.

بهمن مه‌آبادی، سرپرست این گروه موسیقی در دفترچه معرفی این آلبوم هریک از قطعات را به فراخور حال و هوای موسیقی معرفی کرده است.