قسطی کلاب شرکتی فعال در زمینه فروش انواع لوازم خانگی به صورت اقساطی می باشد و در این راستا بسیار فعال عمل کرده و طی سال های اخیر توانسته کمک بسیاری به افراد کم بضاعت در خرید لوازم خانگی نماید. این شرکت لوازم مختلفی را پوشش داده و امکان خرید هر نوع لوازم خانگی از قسطی کلاب وجود خواهد داشت. نحوه فروش در این شرکت به گونه ای است که ابتدا کلیه کالا ها در صف تامین اعتبار قرار می گیرند و پس از اینکه یک سرمایه گذار کالایی را انتخاب نمود مبلغ مذکور را پرداخت کرده و پس از رسیدن موعد مقرر پول خود را به همراه سود آن تحویل خواهد گرفت.

شیوه های سرمایه گذاری در قسطی کلاب

قسطی کلاب به دلیل اینکه همگان امکان سرمایه گذاری در آن را داشته باشند شیوه های مختلفی را در نظر گرفته است. توجه داشته باشید که قبل از سرمایه گذاری در قسطی کلاب باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که یکی از این موارد را می توان مدت زمانی دانست که پول شما مسدود خواهد شد و این روش ها را می توان به انواع زیر دسته بندی نمود:

  •  سرمایه گذاری در قسطی کلاب به صورت سالانه: در این صورت سود حساب و پول اصلی فرد به صورت سالانه واریز خواهد شد و سود آن برابر با 35 درصد می باشد و به علت سود بالا این نوع سرمایه گذاری در قسطی کلاب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
  •  سرمایه گذاری در قسطی کلاب به صورت ماهانه: در این نوع سرمایه گذاری مبلغ سود به صورت ماهانه به حساب واریز می شود اما اصل مبلغ سرمایه پس از پایان مدت زمان قرارداد ارائه خواهد شد و سود این نوع سرمایه گذاری 32ز درصد می باشد.
  •  سرمایه گذاری سوم را می توان نوعی سرمایه گذاری دانست که در پایان هر ماه هم سود و هم اصل مبلغ بازگردانده خواهد شد و سود آن برابر با 24 درصد می باشد.

توجه داشته باشید که برای سرمایه گذاری در قسطی کلاب هیچ گونه حداقلی تعیین نشده است و می توانید با هر میزان سرمایه در این شرکت سهیم باشید.

قسطی کلاب2

مزایای سرمایه گذاری در قسطی کلاب

سرمایه گذاری در قسطی کلاب مزیت های بسیاری خواهد داشت که از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به بالا بودن میزان سود اشاره کرد چرا که با سرمایه گذاری سالانه در این شرکت می توانید تا 35 درصد سود دریافت نمایید که به هیچ وجه این شرایط در بانک ها وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که برای سرمایه گذاری هوشمندانه و اینترنتی تنها کافی است که به وب سایت قسطی کلاب مراجعه نمایید چرا که روند کار کاملا برای همگان آشنا بوده و همگان از ماهیت واقعی این شرکت آشنایی دارند و به همین دلیل می توانید به راحتی به شرکت اعتماد نموده و شروع به سرمایه گذاری در قسطی کلاب نمایید.

قسطی کلاب را می توان به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری اینترنتی دانست چرا که می توانید در عرض چند دقیقه تمامی کارها را راست و ریست کرده و مبلغ سرمایه خود را واریز نمایید. توجه داشته باشید که یکی دیگر از مزیت های سرمایه گذاری در قسطی کلاب، شاد کردن دل خانواده ها و جوانانی است که به تازگی ازدواج کرده اند چرا که قسطی کلاب این امکان را به مردم می دهد که بتوانند انواع اقسام لوازم خانگی را با قیمت ارزان خریداری نموده و مبلغ آن را نیز به صورت قسطی پرداخت نمایند.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند