این دیدگاه، تیم آهن ۲۰ را همیشه وادار می کند تا هوشیار و بیدار با بررسی دقیق بازخوردها، انتظارات و نیاز جامعه صنعت و تجارت فلزات کشور را بیش از پیش بشناسد و با برنامه ای صحیح دغدغه های مخاطبین را پاسخ دهد.

یکی از ابزارهای مهم در بستر آهن۲۰، آگهی ها، اطلاعات بازار انواع فلزات و زیرطبقه های آنها در قالب جدول های تفکیکی بر اساس فرم، تولید کننده و تنوع قیمتی است. به عنوان نمونه قیمت روز میلگرد، آجدار یا ساده، شاخه یا کلاف و از مراجع متفاوت تولید و توزیع به صورت روزانه در جدولی در سایت قرار می گیرد و اطلاعات انواع استانداردها و وزن های آن به تفکیک قیمت کارخانه و قیمت بنگاه به روز می شود؛ همچنین خلاصه گزارش نوسان قیمت میلگرد و لینک مرجع قیمت گذار نیز در دسترس مخاطب قراردارد.

 برای مشاهده آگهی ها و دریافت اطلاعات بازار در مورد فلز پر مصرف و استراتژیکی مانند میلگرد در انواع مختلف آن مانند میلگرد شاخه یا کلاف، ساده یا آجدار، تولیدی کارخانجات معتبر سطح کشور، سایت آهن ۲۰ مرجعی قابل اتکا و به روز است. 

کارشناسان ما برای گفتگوی با شما همیشه مشتاق و آماده‌اند. تازه ترین  و موثرترین شیوه‌های بازاریابی دیجیتال را با آهن ۲۰ تجربه کنید.

خط ویژه ۲۲۷۷۲۰۲۰ گوش به زنگ تماس شما هستیم. www.ahan۲۰.com

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند