شما در مواجه با این محله تهران بسیار فراوان با این جمله روبرو می‌شوید که متریال‌های به کار برده شده در ساختمان‌های این محله بسیار با کیفیت و مرغوب است و همین مساله یکی از دلایل تقاضای بالا برای سکونت در این محله شده است. اگر شما هم قصد سکونت در این محله را دارید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

سعادت آباد یکی از محلات تهران است که همه امکانات رفاهی، تفریحی و درمانی را در خود جا داده و این وفور امکانات به حدی است که شما حتی برای خرید یک خودرو لوکس هم لازم نیست از این محله خارج شوید. زیرا همه چیز در یک قدمی شماست، حتی نمایشگاه خودروهای لوکس.

این محله یکی از مناطق رشدیافته غرب تهران است که در سال‌های اخیر افراد بسیاری برای خرید یا اجاره آپارتمان در سعادت آباد به تکاپو بیفتند. سعادت آباد را می‌توان یکی از محلات لوکس تهران دانست که قدمت بیشتر برج‌های آن به بیش از ۲۰ سال نمی‌رسد.

سعادت آباد2

با وجود اینکه قیمت ملک در این منطقه نسبتا بالاست اما همچنان سکونت در این محله طرفداران بسیاری دارد و گاهی اگر افراد قادر به خرید خانه در این محله نباشند در گام بعدی برای اجاره آپارتمان در سعادت آباد اقدام خواهند کرد.

سعاد آباد یکی از محلات تهران است که بیشترین تعداد فضای سبز را در خود جای داده است. این محله بیش از ۴۰ فضای سبز ثبت شده دارد و پارک پرواز یکی از معروف‌ترین‌های آنهاست. یکی دیگر از نقاط تفریحی و معروف این محله سینما اریکه ایرانیان است و همین مراکز تفریحی متعدد این محله را به یکی از پاتوق‌های گردشگری بیشتر جوانان تهرانی بدل کرده است.

این محله تهران به دلیل نزدیکی‌اش به کوهپایه‌های البرز از آب‌وهوای بهتری هم برخوردار است و بسیاری به همین دلیل این محله را برای سکونت انتخاب می‌کنند و برای خرید آپارتمان در سعادت آباد ثابت قدم می‌شوند. بسیاری از هنرمندان، ورزشکاران و سیاستمداران در این محله سکونت دارند و ممکن است در عبور و مرور‌های روزانه خود آنها را ببینید.

این محله یکی از بزرگترین و بهترین هتل‌های ایران را هم در خود جای داده است، هتل اسپیناس پالاس. در این هتل ۲۰ طبقه‌ای گردهمایی‌های بسیار مهمی برگزار می‌شود و معمولا محل تردد افراد سرشناسی است و ویوی تهران که در برابر این هتل قابل دیدن است به یکی از جاذبه‌های گردشگری سعادت آباد بدل شده است. همه این ها دلایلی است که شما را برای سکونت در سعادت آباد ترغیب می‌کند.

سعادت آباد3

راه‌های بسیاری برای انتخاب بک آپارتمان مناسب و سکونت در این محله وجود دارد اما یکی از بهترین‌ها سایت دیوار است. سایت دیوار امکان مقایسه آپارتمان‌های مختلف را به شما می‌دهد و امکان یک معامله بدون واسطه را برای شما فراهم می‌کند و به همین دلیل هم می‌تواند بهترین انتخاب باشد. اگر به دنبال آپارتمان در سعادت آباد می‌گردید بد نیست همین حالا سری هم به دیوار بزنید. شاید خانه شما آنجا به انتظارتان نشسته باشد.

منبع :‌ ویرلن

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند