آینده کسب و کارتان را با استخدام بهترین‌ها بسازید

 این وب‌سایت بزرگ استخدامی، سال ۹۸ را با پیشنهادی استثنایی آغاز کرده؛ برنامه‌ریزی و توسعه صحیح منابع انسانی، پیشنهاد ویژه ایران تلنت برای شرکت‌های سایز متوسط است..

توسعه منابع انسانی؛ نیاز شرکت‌های سایز متوسط

ایران تلنت با بررسی بسیار دقیق نیازهای استخدامی شرکت‌های سایز متوسط (۲۰ تا ۲۰۰ نفره)، به این نتیجه رسید که بزرگ‌ترین نیاز این شرکت‌ها «برنامه‌ریزی صحیح منابع انسانی» در کنار استفاده از ابزارهای صحیح در راستای ایجاد برند ارزشمند کارفرمایی است.

با هدف پاسخ به این نیاز اساسی، ایران تلنت طرحی ویژه ارائه کرده که در آن، مشتریان می‌توانند در کنار خرید بسته‌های استخدام ایران‌تلنت با امکانات منحصر به‌ فرد (دسترسی به بانک 1 میلیونی رزومه‌های ایران تلنت، اطلاعات تماس، درج آگهی استخدام و...)، از ابزارهای پیشرفته برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی ایران ‌تلنت نیز استفاده کنند.

640-420-2

راه حلی جامع برای استخدام، توسعه و برنامه‌ریزی منابع انسانی

راه حل بهاری ایران تلنت، پاسخی همه‌جانبه به نیاز کسب و کارها در حوزه منابع انسانی است. علاوه بر بسته‌های ترکیبی استخدام با شرایط ویژه، غرفه نمایشگاه کار تلنت ‌کوچ با هدف جذب بهترین استعدادهای دانشگاهی کشور و توسعه منابع انسانی با پتانسیل بالا و همچنین، دسترسی به بانک جامع اطلاعات حقوق دستمزد ایران ‌سلری به منظور برنامه‌ریزی نیروی انسانی و مدیریت توقعات و هزینه‌های سازمان در این طرح گنجانده شده است.

در کنار بهترین شرکت‌ها دیده ‌شوید!

در دنیای رقابتی امروز، قرار گرفتن برندها در کنار یکدیگر و در کنار برندهای بزرگ، مزیتی بی‌نظیر به شمار می‌رود. این مزیت در میان‌مدت به شکل‌گیری یک برند کارفرمایی باارزش منجر شده و نهایتاً، هزینه‌های سازمان را کاهش می‌دهد و بهترین نیروهای بازار را به سمت این برندها جذب می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح بهاری ایران تلنت، می‌توانید به صفحه این کمپین در وبسایت ایران تلنت مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴  تماس حاصل فرمایید.

این مطلب برایم مفید است