ایرلاین اتریشی به عنوای یکی از معتبرترین ایرلاین های بین المللی توانسته این امکان را در اختیار مسافران قرار دهد تا بتوانند با راحتی و آرامش سفر لذت بخشی را تجربه کنند.

هیچ چیزی بهتر از برنامه ریزی برای سفر به یک مقصد جدید و به دست آوردن تجربه های تازه نیست. برای اینکه تعطیلات امسال تان به بهترین شکل سپری شود، برای شما فرصتی فراهم شده تا به مقصد مورد علاقه تان، با بهترین کیفیت سفر کنید.

هواپیمایی اتریشی، پرچم دار کشور اتریش و یکی از چندین شرکت تابعه گروه هواپیمایی لوفت هانزا، بزرگ ترین گروه هواپیمایی اروپا می باشد. هواپیمایی اتریشی شما را به 130 مقصد در جهان متصل می کند و شما را با ارائه بهترین خدمات داخل پرواز تا مقصد دلخواهتان همراهی می کند.

هواپیمایی اتریشی و فلایتیو برای شما فرصتی را فراهم کرده اند تا رویای شما از یک سفر ایده آل را به واقعیت تبدیل کنند. برای رفتن به مقصد دلخواهتان فقط کافی است به وب سایت فلایتیو مراجعه و بلیط خود را با توجه به هزینه ای که برای سفرتان در نظر گرفته اید با چند کلیک تهیه کنید. با خرید یک بلیط شما می توانید در قرعه کشی شرکت کنید و بلیط بعدیتان را هدیه بگیرید!

سفر خوبی داشته باشید.