افزایش سرمایه بانک ها بهبود توان تسهیلات دهی اگزیم بانک ها

افزایش سرمایه بانک‌ها بهبود توان تسهیلات‌دهی اگزیم‌بانک‌ها

افزایش سرمایه بانک‌ها می‌تواند قدرت تسهیلات دهی آنها را بهبود بخشد.با توجه به عدم سپرده گیری بانک‌های توسعه‌ای کشور،افزایش سرمایه در آنها بیش از سایر بانک‌ها تاثیر گذار است.یکی از بانک‌های توسعه‌ای کشور که مشمول افزایش سرمایه اخیربودجه سال جاری شده ،بانک صنعت ومعدن است که به رغم تسهیلات موثری که به بخش‌های زیر بنایی کشور در سال‌های اخیر پرداخت کرده دارای سرمایه ناچیزی نسبت به رقبای خود در خارج از کشور بوده است.اما افزایش سرمایه این بانک تا حدی می&...

بیشتر
بيمه رازي افزايش سرمايه در برنامه دارد

بيمه رازي افزايش سرمايه در برنامه دارد

گروه بنگاه‌ها: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سهامی بیمه رازی در سی و یکمین روز تیرماه امسال با حضور صاحبان 94 درصد سهام در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به 30اسفند سال 95 به تصویب رسید. ریاست مجمع عمومی عادی سالانه بیمه رازی را مهندس بهمن یزدخواستی به عهده داشت و آقایان فرهاد خالقی و افشین تیرداد به‌عنوان ناظران و محمد اصغری مدیر مالی شرکت به‌عنوان دبیر مجمع، مهندس یزدخواستی را در برگزاری جلسه ...

بیشتر
بانک صنعت و معدن بانکی بدون دغدغه و هماهنگ است

بانک صنعت و معدن بانکی بدون دغدغه و هماهنگ است

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی درخصوص عملکرد بانک صنعت و معدن به عنوان یک بانک تخصصی گفت: بانک صنعت و معدن یک بانک مثبت و دارای نگاه متفاوت است.

...

بیشتر
بانک صنعت و معدن با حمایت از صنایع کوچک و متوسط در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می کند

بانک صنعت و معدن با حمایت از صنایع کوچک و متوسط در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می‌کند

محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی‌که بانک صنعت و معدن طرح رونق تولید - يعني حمایت از صنایع کوچک و متوسط - را در اولویت فعالیت‌های خود قرار می‌دهد اين امر به معناي حركت در مسير اقتصاد مقاومتی است. وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن افزود: در دوره مديريت جديد با درایت و مدیریت قوی مسائل و مشکلاتی که در روابط خارجی وجود داشت در حوزه بانکی و خصوصا بانک صنعت و معدن به خوبی رسیدگی و حل شد.

...

بیشتر
تخصیص منابع در بانک صنعت و معدن هوشمندانه انجام می شود

تخصیص منابع در بانک صنعت و معدن هوشمندانه انجام می‌شود

محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه و عضوكميسيون صنايع و معدن مجلس شورای اسلامی گفت: به انصاف باید گفت که بانک صنعت و معدن بسیار سالم فعالیت می‌کند و اعطای تسهیلات، تخصیص منابع و انتخاب طرح‌ها در این بانک به درستی و هوشمندانه انجام می‌شود. وي در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن افزود: نقطه تمایز این بانک با بانک‌های دیگر این است که اجرای پروژه‌ها با توجه به منابعی که در اختیار دارند به خوبی انجام می‌شود.

...

بیشتر