خانه / آخر هفته / عکس خبری

روزنامه دنیای اقتصاد - شماره 4025 1396/01/31 بازدید:239بار کد خبر: DEN-A45E9369-C6F5-4DE4-B7DE-F11C87EC401D

در حالی که اعتراضات در ونزوئلا با کشته شدن چند معترض رنگ خون به خود گرفته، فشارها بر دولت نیکولاس مادورو بالا گرفته است.
وقوع سیل موجب جان باختن ۳تن و مفقود شدن ۱۳ نفر در روستای چنار عجب شیر آذربایجان شرقی شد.
کوبا با یکی از بدترین خشکسالی های یکصد سال اخیر مواجه است و مردم این کشور برای تامین آب شرب روزمره خود با به مشکل برخورده اند.
مانور جست‌وجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر در راستای اجرایی شدن پروتکل آمادگی، واکنش و همکاری منطقه‌ای در مبارزه با سوانح آلودگی نفتی در این دریا روز دوشنبه در بندر انزلی برگزار شد
وقوع یک انفجار انتحاری در کنار اتوبوس های حامل ساکنان شهرک های شیعه نشین فوعه و کفریا در غرب حلب، بیش از ۵۰ کشته و شماری زخمی بر جای گذاشت.
نیروهای ویژه ارتش عراق به نبرد خانه به خانه با تروریست های داعش در موصل ادامه می دهند .
سی و دومین «ماراتن شن» با قهرمانی رشید المرابطی مراکشی و الیزابت بارنس سوئدی به پایان رسید، این ماراتن به سخت ترین مسابقه دوی استقامت جهان معروف است و از سال ۱۹۸۶ تاکنون تقریبا هر ساله در قلب صحرای بزرگ آفریقا و در شش مرحله برگزار می شود.
شهرهای مختلف ترکیه شاهد تظاهرات علیه نتیجه رفراندوم اصلاح قانون اساسی در این کشور بود. هزاران نفر در این تظاهرات شرکت کرده اند.
همزمان با یکصد و پنجمین سالگرد تولد بنیانگذار کره شمالی که به عنوان روز خورشید جشن گرفته می شود، رهبر کره شمالی از نیروهای نظامی این کشور سان دید.