خانه / استان‌ها / تاسیسات گردشگری مازندران به روز می‌شود

روزنامه دنیای اقتصاد - شماره 1176 تاریخ چاپ:1385/11/25 بازدید:4195بار کد خبر: DEN-701219
ساری- خبرنگار دنیای اقتصاد: تاسیسات گردشگری مازندران از جمله هتل‌ها، آژانس‌ها، اماکن پذیرایی و اقامتی به سیستم پژواک مجهز شده و به روز در اختیار گردشگری قرار می‌گیرد.
تاسیسات گردشگری مازندران به روز می شود
ساری- خبرنگار دنیای اقتصاد: تاسیسات گردشگری مازندران از جمله هتل‌ها، آژانس‌ها، اماکن پذیرایی و اقامتی به سیستم پژواک مجهز شده و به روز در اختیار گردشگری قرار می‌گیرد.
رحمت عباس‌نژاد، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، گفت: سیستم پژواک برای اطلاع‌رسانی در خصوص ظرفیت‌های گردشگری، ارائه اماکن سیاحتی پذیرایی و اقامتی، ارائه تورهای داخلی و خارجی توسط دفاتر خدمات گردشگری استان و انجام تمامی مراحل تقاضای صدور ویزا به زودی در مازندران طراحی و تمامی تاسیسات گردشگری استان به این سیستم خواهد پیوست. عباس‌‌نژاد گفت: راه‌اندازی سیستم الکترونیکی پژواک نیز یکی از برنامه‌های در دست اقدام سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور است که به زودی مراحل اجرایی آن در چند استان کشور آغاز می‌شود.
وی افزود: ستاد سفرهای نوروزی استان در قالب 6کمیته تبلیغات و بازاریابی، اسکان، نظارت، آمار و نظرسنجی، تورهای گردشگری و کمیته فرهنگی و اطلاع‌رسانی با هدف افزایش سطح درآمد استان و رونق اقتصادی منطقه برای افزایش تعداد گردشگران داخلی و خارجی و طولانی کردن اقامت گردشگران و کسب رضایت از خدمات ارائه شده تشکیل شد. وی یادآور شد: 4کمیته فرعی نیز علاوه بر 6کمیته در شهرهای بابلسر، آمل، نور وچالوس به همین منظور تشکیل شد.
وی وظیفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگران استان را علاوه بر مسوولیت‌های واگذار شده توسط ستاد مرکزی نظارت بر سفرهای نوروزی کشور، اطلاع‌رسانی و اسکان اعلام کرد که از طرف ستاد تسهیلات نوروزی استان بر عهده‌اش نهاده شده است که برای پیشبرد امور موارد یادشده در قالب 6کمیته تقسیم‌بندی خواهد شد.
انتشارات دنیای اقتصاد سالنامه جامع اختصاصی مدیران