خانه / بورس کالا / پلی‌پروپیلن‌های نساجی همچنان جذاب هستند
خبر

معامله بیش از ۶ هزارتن مواد پلیمری

روزنامه دنیای اقتصاد - شماره 3955 تاریخ چاپ:1395/10/22 بازدید:277بار کد خبر: DEN-1086507

حجم معاملات محصولات پلیمری روز دوشنبه به ۶ هزار و ۲۰۹ تن بالغ شد. به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، عرضه محصولات پلیمری در روز دوشنبه ۱۱ هزار و ۳۵۱ تن و تقاضای آن هم بالغ بر ۲۶ هزار و ۴۳۹ تن بود. به این ترتیب همچنان معاملات پلی‌پروپیلن‌های نساجی با رونق همراه شد. پلی‌پروپیلن نساجی Z۳۰S پتروشیمی مارون با حجم عرضه ۷۹۲ تن، تقاضایی بالغ بر ۶۶۲۲۲ تن داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۵۹۱ تومان و قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۹۵۰ تومان رقم خورد.

پلی‌پروپیلن نساجی ۱۱۰۲Lپتروشیمی رجال هم با عرضه ۱۸۹ تنی به میزان ۴۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۵۹۱ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۹۵۰ تومان بود. همچنین پلی‌پروپیلن نساجی RG۱۱۰۲XL این مجتمع هم با ۱۴۷ تن عرضه ۶۹۳۳ تن تقاضا داشت، معامله‌گران این کالا را با قیمت ۳ هزار و ۹۵۰۰ تومان خریداری کردند.پلی‌پروپیلن نساجی ZH۵۵۰J نویدزرشیمی هم با حجم ۲۱۰ تن با تقاضایی برابر ۱۵۳۳ تن روبه‌رو شد. قیمت خرید این کالا ۳ هزار و ۹۵۰۰ تن بود.پلی‌پروپیلن نساجی SF۰۶۰ پتروشیمی پلی‌نار هم ۷۳۵ تن عرضه و ۲۴۷۸ تن تقاضا داشت، معامله‌گران این کالا را با قیمت ۳ هزارو ۹۵۰۰ تومان خریداری کردند.

همچنین در گروه پلی‌پروپیلن‌های شیمیایی هم پلی‌پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲C با عرضه ۱۰۵ تنی ۱۷۰۱ تن تقاضا داشت. قیمت خرید آن ۴ هزارو ۱۱۶ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۵۲۸ تومان رقم خورد. پلی‌پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲L این مجتمع هم با ۱۰۵۵ تن عرضه ۱۲۶ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۴ هزار و ۱۱۶۶ تومان مورد معامله قرار گرفت.پلی‌پروپیلن شیمیایی ZR۳۴۰R نویدزرشیمی هم با ۱۰۵ تن عرضه ۱۲۶ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۴ هزار و ۲۲۷ تومان خریداری شد. پلی‌پروپیلن شیمیایی ZH۵۱۵MA این مجتمع هم با عرضه۱۰۵ تنی به میزان ۱۶۳۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳۳ هزار و ۸۳۲تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۲۱۵۵ تومان رقم خورد.در همین حال در گروه پلی‌اتیلن، پلی‌اتیلن سنگین بادی BL۳ پتروشیمی جم با نرخ پایه ۴ هزار و ۴۳ تومان معامله شد. پلی‌اتیلن سنگین فیلم EX۵، پلی‌اتیلن سبک خطی ۲۲۵۰۱AA، پلی‌اتیلن سبک خطی ۲۲۵۰۱KJ و پلی‌اتیلن سنگین تزریقی ۵۲۵۰۲۲ این مجتمع هم با قیمت پایه مورد معامله قرار گرفتند.

همکاران سیستم