خانه / سایت خوان / دستگیری دو قاچاقچی با ۸ کیلوگرم شیشه
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/06/23 ساعت انتشار:17:47:12 بازدید:87بار کد خبر: DEN-1258869

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۲ قاچاقچی مواد مخدر با ۸ کیلوگرم شیشه دستگیر شد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ سعید بالش‌زر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد، حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی استان، به یکدستگاه خودروی سواری با دو سرنشین مشکوک و خودروی مورد نظر را جهت بررسی متوقف کردند.  
 
وی عنوان کرد: راننده خودرو که قصد فرار از دست ماموران پلیس را داشته با هوشیاری و سرعت عمل ماموران، موفق به فرار نشد و عوامل پلیس با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی خود در بررسی از این خودرو مقدار هشت کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع "شیشه" که به طور ماهرانه در این خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این رابطه راننده خودرو و سرنشین آن به هویت‌های مشخص دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند. 

بالش‌زر ابراز کرد: هم استانی‌ها در صورت مشاهده و برخورد با خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی توسط افراد متخلف، قانون‌گریز و قانون‌شکن، با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته تا نسبت به شناسایی جرم، دستگیری مجرمان و متخلفان و پاکسازی محلات اقدام شود.