خانه / سایت خوان / نقش سوارز ومسی در پیشنهاد بارسا به لیورپول!
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/06/01 ساعت انتشار:16:37:45 بازدید:147بار کد خبر: DEN-1251061

بارسلونا که تا روز گذشته جذب عثمان دمبله را در اولویت اصلی خود قرار داده بود، حالا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا پیش از هر بازیکنی، کوتینیو را به خدمت بگیرد.

به گزارش ورزش سه برای روز جمعه قرار ملاقاتی بین مسئولان بارسا و دورتموند به منظور مذاکره برای انتقال دمبله تعیین شده بود؛ قراری که کنسل شد.

در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان قرار بود مدیران بارسا و دورتموند برای انتقال دمبله وارد مذاکره ای رسمی شوند ولی از طرف بارسلونا این قرار به حالت تعلیق در آمد چرا که آنها حالا کوتینیو را گزینه اول خود در نظر گرفته اند.

به ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا و دورتموند در فاز نهایی توافق بر سر انتقال دمبله قرار داشتند اما به یکباره چرخشی 180 درجه ای در سیاست های نقل و انتقالات بارسلونا رخ داد. حالا قرار است روز جمعه مسئولان بارسا با لیورپولی ها برای جذب کوتینیو وارد مذاکره شوند.

امروز منابع انگلیسی هم خبر دادند که بارسلونا پیشنهادی 140 میلیون یورویی برای جذب کوتینیو ارائه داده اما مسئولان لیورپول حتی حاضر نیستند با بارسلونا در این زمینه وارد مذاکره شوند به همین دلیل روز جمعه در موناکو، آخرین تلاش های بارسلونا برای جذب کویتنیو را شاهد خواهیم بود.

به ادعای موندودپورتیوو، اصرارهای لوئیس سوارز و همچنین مسی برای جذب کوتینیو در چرخش 180 درجه ای مسئولان بارسا بی تاثیر نبوده است. سوارز زمانی در لیورپول با کوتینیو همبازی بود و به خوبی می داند که این هافبک برزیلی می تواند چه نقشی در تحول خط میانی بارسا ایجاد کند. لیونل مسی نیز از حامیان اصلی پیوستن کوتینیو به بارسا محسوب می شود.