خانه / سایت خوان / دخترنوازشریف به جای مادرش نامزدانتخابات شد
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/06/01 ساعت انتشار:16:10:17 بازدید:174بار کد خبر: DEN-1251053

منابع خبری با استناد به این که همسر نخست‌وزیر سابق پاکستان از سرطان حنجره رنج می‌برد، اعلام کرده‌اند که دختر وی به جای مادر در انتخابات نامزد خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه نوای وقت پاکستان، پس از این که پزشکان بریتانیایی اعلام کردند «کلثوم نواز» از بیماری سرطان حنجره رنج می‌برد و در بیمارستانی در لندن تحت معالجه است، برخی منابع از احتمال نامزدی «مریم نواز» دختر «نواز شریف» نخست‌وزیر برکنار شده پاکستان به جای مادر خود در انتخابات آتی خبر دادند.

پزشکان بریتانیایی در خصوص وضعیت عمومی کلثوم نواز اعلام کردند، سرطان در مرحله ابتدایی خود قرار دارد و قابل درمان است.

این پزشکان اعلام کردند که مراحل درمان در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

منابع رسانه‌ای اعلام کردند با این وضعیت حضور کلثوم نواز در انتخابات آتی در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد و احتمال حضور مریم نواز در این انتخابات افزایش پیدا خواهد کرد.

نواز شریف به همراه همسر خود برای طی مراحل درمان راهی لندن شده است.

پیش از این «مریم اورنگزیب» وزیر اطلاع‌رسانی پاکستان اعلام کرده بود که کلثوم نواز قصد دارد در انتخابات ماه آتی میلادی با حضور در شهر لاهور به عنوان نامزد در انتخابات شرکت کند.

پس از رد صلاحیت نواز شریف برای ادامه نخست‌وزیری پاکستان و همچنین تعلیق عضویت وی در پارلمان این کشور، به نظر می‌رسد همسر یا دختر وی با نامزدی در انتخاباتی که قرار است ماه آینده میلادی برگزار شود، جای خالی نواز شریف را پر کنند.