خانه / سایت خوان / افتخاری: از منصوریان حمایت خواهیم کرد
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/05/29 ساعت انتشار:20:46:39 بازدید:133بار کد خبر: DEN-1249956

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید اعضای هیات مدیره از سرمربی این تیم حمایت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پایان جلسه هیات‌مدیره این باشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت و درباره این جلسه اظهار کرد: جلسه خوبی بود. علت برگزار نشدن این جلسه در روز گذشته طولانی شدن جلسه ما با ایرانسل بود. در آن جلسه تصمیم بزرگی گرفته شد و به جمع‌بندی‌هایی رسیدیم که با ایرانسل به عنوان اسپانسر قرارداد ببنیدم. در گذشته مشکلی با قرارداد ما با اسپانسر قبلی بود که پول‌های باشگاه ابتدا به حساب اسپانسر می‌رفت و سپس به حساب باشگاه واریز می‌شد. ما توافقی کردیم که پول‌ها مستقیماً به حساب باشگاه ریخته شود و سپس ما هزینه‌ها را پرداخت کنیم.

افتخاری درباره تصمیمات اتخاذ شده برای واکنش به عملکرد سرمربی استقلال تصریح کرد: از منصوریان دعوت کردیم که گزارش عملکرد خود و همچنین برنامه‌هایی که دارد را به اعضای هیات مدیره ارائه دهد. هیات‌مدیره نیز سوالاتی را پرسیدند و وی پاسخ داد. بعد از رفتن منصوریان از جلسه با اعضای هیات مدیره مشورت کردیم و به این جمع‌بندی رسیدیم که با توجه به شناختی که از او داریم باید به این مربی جوان زمان داده شود تا ببینیم می‌تواند این نتایج را جبران کند یا خیر.

او اضافه کرد: البته تمام تقصیرها به گردن سرمربی نیست بلکه محرومیت بازیکن‌ها در هفته اول و همچنین اشتباهات داوری باعث شد امتیازهایی را از دست بدهیم.

افتخاری درباره عملکرد استقلال در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: با تیمی که امسال درست کردیم نتایج بهتری خواهیم گرفت. باید صبور باشیم از این هفته شرایط ما تغییر خواهد کرد. با حل شدن مشکلات مالی امیدوارم بخشی از بدهی و پیش‌پرداخت قرارداد بازیکن‌ها را بدهیم زیرا این کار در روحیه آنها برای تقابل با پدیده تاثیر خواهد گذاشت.