خانه / سایت خوان / همبازی آرنولد و راکی از دنیا رفت +تصاویر
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/05/28 ساعت انتشار:21:59:52 بازدید:1916بار کد خبر: DEN-1249624

"سانی لندهام" بازیگر سینمای هالیوود که در فیلم‌هایی مانند زندان و غارتگر به ایفای نقش پرداخته بود در سن 76 سالگی چشم از جهان فرو بست.

به گزارش میزان، "سانی لندهام" بازیگر سینمای هالیوود که در فیلم‌هایی مانند زندانو غارتگر به ایفای نقش پرداخته بود در سن 76 سالگی چشم از جهان فرو بست.

وی در فیلم "غارتگر" با "آرنولد شوارتزنگر" همبازی بود. یک گروه ضربت آمریکایی برای نابودی گروهی آدمکش و مزدور پا به جنگلی می‌گذارند. آنان در بدو ورود با اجساد انسان بسیاری در حالیکه به شکل فجیعی کشته شده‌اند رو به رو می‌شوند.

آنها فکر می‌کنند که این کشتار توسط همان گروه آدمکش صورت گرفته، غافل از اینکه یک موجود فضایی شکارچی، در حالیکه می‌تواند خود را همرنگ محیط کند، انتظارشان را می‌کشد. این داستان فیلمی بود که لندهام در آن خوش درخشیده بود.

علاوه بر غارتگر، لندهام در فیلمی دیگر در کنار سیلوستر استالونه همبازی شده بود. وی در فیلم "زندان" نقش مکمل مرد این فیلم را در کنار راکی ایفا می‌کند.

بعد از بازی در کنار آرنولد و سکانس مشهور مبارزه با چاقو همه انتظار ظهور چهره‌ای تازه در سینمای رزمی و اکشن را داشتند اما لندهام به دلایلی نامعلوم به یکباره از سینما دور شد.

وی پس از چندین ماه مبارزه با بیماری قلب و حضور در بیمارستان امروز صبح بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.