خانه / سایت خوان / طراحی بدون حاشیه آیفون 8 تایید شد /عکس
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/05/22 ساعت انتشار:17:28:33 بازدید:372بار کد خبر: DEN-1246367

تصویر تازه منتشر شده‌ای از آیفون ۸ طراحی بدون حاشیه آن را تایید کرد.

به گزارش میزان، اخبار و اطلاعات مرتبط با آیفون ۸ بر طراحی بدون حاشیه آن تاکید دارند. این اسمارت فون همچنین احتمالا نخستین آیفون اپل خواهد بود که از پنل اولد برخوردار است.

شایعات و گزارش های متعددی در خصوص آیفون جدید به گوش می رسد و با نزدیک شدن به زمان رونمایی از این محصول، شایعات و گزارش ها با سرعت بیشتری راهی فضای وب می شوند.

آخرین اطلاعات فاش شده تصاویری کاملا واضح از آنچه آیفون ۸ خوانده می شود را در اختیار ما قرار می دهد.

ادعا شده اسمارت فونی که در تصویر دیده می شود آیفون ۸ است. بدنه فلزی و شیشه ای آن با هیچ محصول دیگری اشتباه گرفته نمی شود و طراحی آن با تمام شایعاتی که تا کنون در مورد آیفون ۸ شنیده ایم مطابقت دارد.

باید خاطر نشان کنیم که آیفون ۸ در این تصویر از دکمه هوم برخوردار نیست و اسکنر اثرانگشت بر روی پنل جلویی و حتی پنل پشتی دیده نمی شود. پس، اپل این اسکنر را در کدام قسمت اسمارت فون قرار داده است؟

بعضی اخبار از این حکایت دارند که اسکنر اثرانگشت آیفون ۸ در دکمه پاور تعبیه خواهد شد، و عده ای دیگر باور دارند که این محصول فقط از سیستم تشخیص چهره برخوردار است و اسکنر اثرانگشت از این آیفون حذف می شود.

انتظار می رود که اپل در چند ماه آینده از آیفون ۸ رونمایی کند. تا آن زمان قطعا با اخبار و شایعات بیشتری در خصوص این محصول روبرو می شویم که باید تمامی آنها را در حد حدس و گمان و شایعه در نظر داشته باشیم.