خانه / سایت خوان / پیشنهاد دیوانه‌کننده پاری‌سن‌ژرمن برای نیمار
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/04/26 ساعت انتشار:23:58:57 بازدید:1019بار کد خبر: DEN-1234752

باشگاه پاری سن ژرمن به صورت جدی به دنبال جذب نیمار، فوق ستاره برزیلی بارسلوناست و حاضر است بند آزادسازی 222 میلیون یورویی این بازیکن را پرداخت کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،پاری سن ژرمن که مدتهاست برای جذب نیمار ابراز علاقه کرده است، بار دیگر قصد خرید این فوق ستاره را دارد و این بار، در خواسته خود جدی به نظر می‌رسد. از پاریس خبر می‌رسد این باشگاه متمول آماده است تا بند آزادسازی 222 میلیون یورویی نیمار از بارسلونا را پرداخت کند. حالا انتخاب با خود نیمار است. یا به پاریس برود و دستمزدی نجومی بگیرد و مرد شماره یک تیم باشد یا به قراردادش با آبی اناری‌ها پایبند باشد.

در این صورت نیمار به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل خواهد شد. به ادعای این منبع حتی قرار ملاقاتی بین ناصر الخلیفی و پدر نیماربرای چند روز آینده ترتیب داده شده است. گرچه رابرت فرناندز، مدیرفنی تیم اول بارسلونا احتمال وقوع چنین اتفاقی را رد کرد.

بارسلونا که بسیار به جذب وراتی هافبک ایتالیایی پی اس جی علاقه مند است ، ممکن است با معاوضه نیمار با وراتی که 100 میلیون یورو قیمت دارد و دریافت مبلغی کلان از باشگاه پاریسی ، با فروش نیمار راضی شود.