خانه / سایت خوان / نمایندگان مجلس‌دهم با فرمانده ناجا دیدار کردند
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/04/26 ساعت انتشار:19:56:00 بازدید:193بار کد خبر: DEN-1234708

نمایندگان استان های فارس، بوشهر، همدان، بهبهان و اندیمشک درمجلس شورای اسلامی به همراه نایب رئیس کمیسیون شوراها، ظهر امروز با سردارحسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، تعدادی ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی، ظهرامروزبا سردار حسین اشتری فرمانده ناجا دیدار و گفت وگو کردند.
دراین دیدار« رحیم زارع ، مهدی برومندی و کوروش کرم پور» نمایندگان استان های فارس، بهبهان و اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با سردار اشتری ملاقات و پیرامون مشکلات حوزه انتخابیه خود صحبت کردند.
دیدارنماینده همدان و نایب رئیس کمیسیون شوراها، از دیگر برنامه های امروز فرمانده ناجا بود.
سرداراشتری دراین نشست ها، با اشاره به ارتقای شاخص ‌های امنیت در کشور و کاهش جرایم بویژه جرایم خشن و مهم، امنیت موجود در کشور را مطلوب ارزیابی کرد و تدابیرفرمانده معظم کل قوا، هماهنگی و همکاری دستگاه‌های امنیتی کشور و قوه قضائیه و تعامل میان ناجا و مجلس را درجهت ارتقای نظم و امنیت در کشور ضروری دانست.
همچنین نشست مجمع نمایندگان استان بوشهر با فرمانده نیروی انتظامی، از دیگر برنامه های سردار اشتری بود که در این نشست مشترک فرمانده انتظامی استان و روسای پلیس های تخصصی نیز حضور داشتند و مسائل و مشکلات استان بوشهر مطرح و مورد بحث قرار گرفت.
مجمع نمایندگان بوشهر از زحمات سردار « حیدرعباس زاده» فرمانده انتظامی استان بوشهر در تامین نظم و امنیت استان قدردانی کردند.
همچنین سردار « عباس زاده»، گزارشی از وضعیت امنیتی - انتظامی استان بوشهر و روند کاهش جرایم به ویژه جرایم مهم و خشن در این استان ارائه کرد.
در ادامه این دیدار، سردار اشتری بر ضرورت ارتقاء بیش از پیش امنیت در استان تاکید و از همکاری نمایندگان بوشهر با پلیس تقدیر کرد.
فرمانده ناجا با اشاره به در خواست های برخی از نمایندگان بوشهر برای تقویت امنیت در استان از پلیس های تخصصی و معاونت های مربوطه خواست تا این موضوع را پیگیری کنند.
مبارزه با قاچاق کالا و نیز رسیدگی به مشکلات مرزنشینان از موضوعات مطروحه مجمع نمایندگان بوشهرباسردار اشتری بود که خلاء های قانونی آن مورد بررسی قرار گرفت؛ قرار شد مجمع نمایندگان استان از طریق مجلس شورای اسلامی، این خلاء ها را پیگیری کنند.