خانه / سایت خوان / شرایط نامطلوب کمپ تیم‌ملی امید
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/04/26 ساعت انتشار:16:44:29 بازدید:149بار کد خبر: DEN-1234642

کمپی که برای محل تمرین ملی پوشان امید در نظر گرفته شده از شرایط مناسب برخوردار است.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال امید کشورمان در غیاب بازیکنان استقلال تهران برای حضور در رقابت های زیر 23 قهرمانی آسیا به بیشکک قرقیزستان سفر کرده است.
 

4

تصاویری امروز از محل کمپ تمرینی شاگردان امیرحسین پیروانی منتشر شد که نشان می دهد کمپی که برای ملی پوشان کشورمان درنظر گرفته شده کیفیت مطلوبی ندارد.

تیم امید کشورمان در حالی تمرین دیروز و امروز خود را در محل تمرین اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال قرقیزستان انجام خواهد داد که کیفیت زمین این محل از شرایط بسیار بد و نامطلوبی برخوردار است.

3

این موضوع مورد اعتراض کادر فنی تیم امید قرار گرفته است. در همین حال، رایزنی هایی از سوی کادر سرپرستی تیم امید امروز انجام گرفت تا زمین دیگری از سوی فدراسیون فوتبال قرقیزستان در اختیار تیم ایران قرار بگیرد که متاسفانه به رغم پیگیری های صورت گرفته با این درخواست موافقت نشد.

2

این در حالی است که تیم زیر 23 سال قرقیزستان در زمین تمرین دیگری که از کیفیت به مراتب مطلوب تری برخوردار است تمرین می کند که در ادامه تصاویر مربوط به تمرین این تیم و تیم امید ایران خود گویای تفاوت برخورد و رویکرد مسولان تیم میزبان با تیم میهمان است.

1