خانه / سایت خوان / شنبه؛ جشن پیروزی بزرگ ملت
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/02/30 ساعت انتشار:03:19:57 بازدید:625بار کد خبر: DEN-1210319

روزنامه های اصولگرا، با تیترهای خنثی و کلیشه ای صفحه اول خود را بسته اند: وطن امروز نوشته است "جشن جمهوریت نظام" ، کیهان هم زده" ملت سنگ تمام گذاشت".

به گزارش عصر ایران،  آمار غیر رسمی از نتایج انتخابات را قانوناً نمی توانیم منتشر کنیم، هر چند که برخی از آمارهایی که در فضای مجازی منتشر شده اند، از نظر اعتبار، قابل اعتنا هستند.

با این حال در این لحظه تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که "ملت تکرار کرد" و شنبه در سراسر کشور جشن پیروزی ملت برپاست: خبر خوبی در راه است؛ ملت ایران پیروز شده است.

 

روزنامه های اصولگرا، با تیترهای خنثی و کلیشه ای صفحه اول خود را بسته اند: وطن امروز نوشته است "جشن جمهوریت نظام" ، کیهان هم زده" ملت سنگ تمام گذاشت" و البته وجه مشترک همه رسانه های اصولگرا ، اشاره به وجود تخلفات در برگزاری انتخابات است. این که اصولگرایان بر خلاف همه حرف هایشان در تمام سال های گذشته، از تخلف در انتخابات سخن می گویند بسیار پرمعناست.

به هر روی، تا ساعاتی دیگر نتایج اولیه و احتمالا تا نیمه روز شنبه، نتایج نهایی اعلام می شود و نتیجه هر چه باشد، باید به احترام رأی ملت از جا ایستاد، به دوازدهمین رئیس جمهور ایران تبریک گفت و برای ساختن ایرانی آباد و آزاد، دست به دست هم داد. ایران، برای فردای بهترش، به سینه های بی کینه نیاز دارد.