خانه / سایت خوان / مهلت اخذ رای تاساعت۲۴تمدید شد
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1396/02/29 ساعت انتشار:23:16:22 بازدید:280بار کد خبر: DEN-1210270

بر اساس تصمیم وزیر کشور و طبق آنچه از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد مهلت اخذ رای از مردم تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه شماره ۳۴ ستاد انتخابات وزارت کشور به شرح زیر است:

با سپاس بی کران به درگاه خداوند متعال که توفیق خدمتگذاری به مردم شریف و بصیر ایران اسلامی را به ما عطا فرمود و تشکر از ملت همیشه در صحنه که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تجسم حماسه سیاسی را در پای صندوق های اخذ رای در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری به دفتر حماسه های انقلاب اسلامی افزودند، پایان رای گیری زمان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی را در سراسر کشور اعلام می نماید.

اعضای محترم شعب ثبت نام و اخذ رای باید مراجعه کنندگان عزیز را که در صف رای دادن حضور دارند، به داخل شعبه هدایت کرده و سپس درب شعبه را بسته و از حاضرین رای گیری تا ساعت ۲۴ و سپس به عمل آورد. درب های خروجی شعبه را بسته و مراحل شمارش آرا را با اولویت شمارش آرای ریاست جمهوری، طبق قوانین مربوط به هر انتخابات و آیین نامه های اجرایی آنها آغاز نمایند.

فرصت را مغتنم شمرده و از همه کسانی که از ساعت آغازین امروز با دل های مملو از ایمان و عشق به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای بالای مقام معظم رهبری در انتخابات حضور یافته اند، تقدیر و تشکر می نماییم.