خانه / سایت خوان / تبریک تابش به آزادکاران ایران
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/11/29 ساعت انتشار:20:09:27 بازدید:110بار کد خبر: DEN-1173990

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی؛ ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه؛ نقش ورزش در عرصه تحکیم پیوندها و دوستی ها بین مردم و ملت ها، فارغ از مسائل سیاسی را ستود.

به گزارش ایسنا، متن پیام "محمدرضا تابش" بدین شرح است:

به نام خدا
پیروزی مقتدرانه و قهرمانی غرور آفرین کشتی گیران عزیز کشورمان برای ششمین بار متوالی؛ در مسابقات جام جهانی کشتی که با حضور مدعیان قدرتمند این رشته ورزشی حاصل شد؛ موجی از شادی و غرور را در دل ایرانیان شرافتمند برانگیخت.

این پیروزی را خدمت ملت بزرگوار ایران و قهرمانان ملی پوش و غیور تبریک عرض می نمایم و مراتب  تقدیر و تشکر خویش و نمایندگان مردم را از مربیان، کادر فنی ،مسئولان و همه دست اندرکاران برگزاری این رویداد جهانی ابراز می دارم و میزبانی خوب مرزداران غیرتمند کرمانشاهی را می ستایم.

حضور تیم آمریکا در این مسابقات و پیروزی ایران از جهات دیگری هم حائز اهمیت است و آن تجلی اراده معطوف به قدرت و خواست مردم در دیپلماسی که توسط دولتمردان هوشمند ما تحقق یافت و پیامی بود به مردم آمریکا که نابخردی و مواضع نا پخته دولتمردان آنها ما را از اعمال سیاست های راهبردی و احترام و دوستی با ملت آمریکا باز نخواهد داشت و همچنین بازتاب نقشی که ورزش در عرصه تحکیم پیوندها و دوستی ها، فارغ از مسائل سیاسی بین مردم و ملت ها ایفا می کند.

خداوند را برای کسب همه این توفیقات توسط قهرمانان کشتی و ملت شریف ایران سپاسگزاریم.

محمدرضا تابش
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی