خانه / سایت خوان / معرفی کمانداران برتر رنکینگ کشور
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/11/29 ساعت انتشار:19:18:55 بازدید:88بار کد خبر: DEN-1173970

با معرفی کمانداران برتر، مسابقات رشته‌های ریکرو و کامپوند رنکینگ کشوری در سایت تیرکمان مجموعه ورزشی آزادی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت‌های تیر و کمان کشوری در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان که از 28 بهمن در سایت تیر و کمان مجموعه ورزشی آزادی در حال برگزاری بود، کمانداران برتر این دو رشته معرفی شدند.

در بخش ریکرو مردان میلاد وزیری از آذربایجان شرقی در جایگاه نخست قرار گرفت و متین سبزی از لرستان و پوریان حمیدخانی از تهران دوم و سوم شدند.

در بخش ریکرو زنان عصمت اشکانی از گیلان اول شد و نیلوفر علی‌پور از البرز و پارمیدا قاسمی از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

هم‌چنین در بخش کامپوند زنان فرشته قربانی از زنجان در جایگاه نخست ایستاد و عالمه‌سادات هاشم‌پور از اصفهان و شیوا بختیاری از همدان دوم و سوم شدند.

در بخش کامپوند مردان نیز نیما محبوبی از تهران به مقام اول رسید و امید طاهری از اصفهان و مجید خیری از مازندران دوم و سوم شدند.

فردا (شنبه) 30 بهمن فینال رقابت‌های رنکینگ کشوری با حضور 16 کماندار برتر این رقابت‌ها در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان برگزار می‌شود و چهار کماندار برتر سال 95 در پایان این رقابت‌ها معرفی خواهند شد.