دستورکار دوازدهم خودروسازان

دستورکار دوازدهم خودروسازان

دنیای اقتصاد: فرود چهارم کلان سرمایه‌گذار خارجی در ایران که با امضای قرارداد رنو در مرداد ماه سال‌جاری کلید خورد، با دفاع تمام‌قد متولی صنعت روبه‌رو شد. محمد شریعتمداری در حاشیه «مجمع عمومی عادی سالانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران» با اعلام حمایت از عقد قرارداد ایدرو با شرکت رنو در دولت‌یازدهم، از خودروسازان داخلی خواست با مشارکت با خودروسازهای بزرگ و معروف جهان، ساخت داخل را تقویت کنند تا ایران به یکی از خودروسازان بزرگ و مطرح منطقه...

بیشتر
فهرست پروژه های صنعتی با پول خارجی

فهرست پروژه‌های صنعتی با پول خارجی

دنیای اقتصاد: کارنامه سرمایه خارجی جذب شده در بخش صنعت، معدن و تجارت در دولت یازدهم بیانگر آن است که از 208 پروژه مصوب با سرمایه 83/ 8 میلیارد دلاری در مجموع 92 طرح تاکنون به مرحله بهره‌برداری رسیده است و 116 پروژه نیز در مراحل اجرایی با پیشرفت فیزیکی صفر تا 100 درصد قرار دارند.

...

بیشتر
فروشگاه های آنلاین در کدام کشورها بیشتر رونق دارند؟

فروشگاه‌های آنلاین در کدام کشورها بیشتر رونق دارند؟

دنیای اقتصاد: در سال 2016 بیش از 6/ 1 میلیارد نفر در سراسر جهان حداقل یک بار کالا یا خدمات موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین خریداری کرده‌اند و ارزش کالاهای مصرفی خریداری‌شده از طریق اینترنت بیش از 8/ 1 تریلیون دلار بوده است.

...

بیشتر
روزانه چند محموله به ظن قاچاق از گمرک استعلام می شود؟

روزانه چند محموله به ظن قاچاق از گمرک استعلام می‌شود؟

دنیای اقتصاد: گمرک ایران آمار محموله‌هایی را اعلام کرد که روزانه به ظن قاچاق در کشور توقیف می‌شود. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی گمرک ایران، اطلاعات ثبت شده در سامانه‌های گمرک نشان می‌دهد روزانه به‌طور میانگین10 هزار محموله در سراسر کشور به ظن قاچاق توقیف و از طریق پنجره واحد گمرکی و سامانه جامع گمرکی برای اطمینان از ورود رسمی از طریق گمرکات به‌صورت الکترونیکی استعلام می‌شود.

...

بیشتر
برگزاری دوره کاربردی مدیریت صادرات و بازاریابی جهانی در دنیای اقتصاد

برگزاری دوره کاربردی مدیریت صادرات و بازاریابی جهانی در دنیای اقتصاد

دنیای اقتصاد: روزنامه «دنیای ‌اقتصاد» یک دوره آموزشی با عنوان «دوره کاربردی مدیریت صادرات و بازاریابی جهانی (فروش خارجی)» در روز پنج‌شنبه 23 شهریور برگزار می‌کند.

...

بیشتر
تشکیل ستادهای مدیریت بحران برای مقابله با تنش آبی

تشکیل ستادهای مدیریت بحران برای مقابله با تنش آبی

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه ۲۸۹ شهر کشور در معرض تنش آبی قرار دارند از تشکیل ستادهای مدیریت بحران در سطوح مختلف برای مقابله با تنش آبی خبر داد.

...

بیشتر
ایران خطوط برق و نیروگاه های سوریه را بازسازی می کند

ایران خطوط برق و نیروگاه‌های سوریه را بازسازی می‌کند

خبرگزاری فارس: سرپرست وزارت نیرو با اشاره به انعقاد چندین تفاهم نامه مشترک میان طرف ایرانی و وزیر برق سوریه گفت:‌ عمده این قراردادها مربوط به بازسازی تجهیزات برق، نیروگاه‌ها و خطوط انتقال است تا بتوانیم خدمات بهتری را در اختیار مشترکان سوری قرار بدهیم. ستار محمودی با تاکید بر اینکه ظرفیت ایران و ساخت تجهیزات در آن در خاورمیانه بی‌نظیر است، گفت: به این منظور شرکت‌های ما با ظرفیت بالای کاری و حرکت در مسیر دانش روز در تلاش برای بازسازی و توسعه ظرفیت زیرساخت&...

بیشتر