انعقاد 1300 میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری در بنادر هرمزگان

انعقاد 1300 میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری در بنادر هرمزگان

دنیای اقتصاد– بندرعباس: در مراسمی به مناسبت روز ملی حمل‌ونقل به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی، 17 قرارداد سرمایه‌گذاری به ارزش 1300 میلیارد تومان برای توسعه بنادر هرمزگان به‌ویژه پسکرانه بندر شهیدرجایی بین مدیرکل بنادر هرمزگان و بخش خصوصی به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، طی مراسمی به مناسبت روز ملی حمل‌ونقل در محل هتل همای تهران و با حضور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس، استاند...

بیشتر
برق رسانی به 40 روستای کوهستانی آذربایجان شرقی

برق‌رسانی به 40 روستای کوهستانی آذربایجان شرقی

دنیای اقتصاد – تبریز – رامین نیک‌رفتار: مدیر برنامه‌ریزی و بودجه شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی گفت: تا پایان سال‌جاری 40 روستای صعب‌العبور و کوهستانی در استان برق‌رسانی می‌شود.

...

بیشتر
تکمیل خط آهن تبریز – میانه جزو سیاست گذاری های ملی

تکمیل خط‌آهن تبریز – میانه جزو سیاست‌گذاری‌های ملی

دنیای اقتصاد – تبریز – رعنا نیک‌رفتار: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: به فرجام رسیدن طرح راه‌آهن تبریز-میانه جزو سیاست‌گذاری‌های ملی و مطالبات مردمی است و با همه محدودیت‌های مالی با اطمینان می‌گویم نباید تکمیل کار را به تعویق انداخت.

...

بیشتر
اردبیل را به عنوان شهر خلاق معرفی می‏کنیم

اردبیل را به‌عنوان شهر خلاق معرفی می‏کنیم

دنیای اقتصاد– اردبیل– مهدی حسین‌نژاد: شهردار اردبیل گفت: دنبال آن هستیم تا اردبیل را در یک زمینه خاص به عنوان شهر خلاق معرفی کنیم.حمید لطف‌اللهیان در نشست با جمعی از جوانان عضو تشکل‌های مردم نهاد در اردبیل افزود: اکنون اردبیل به‌رغم کالبد معنوی و آثار متعدد تاریخی یک شهر برند نیست و ما در تلاش هستیم به‌زودی در یک موضوع اردبیل را به‌عنوان شهر خلاق و برند در دنیا و کشور معرفی کنیم.

...

بیشتر
کشتی سازی هلندی ها در بزرگ ترین مجتمع بندری شمال ایران

کشتی‌سازی هلندی‌ها در بزرگ‌ترین مجتمع بندری شمال ایران

دنیای اقتصاد– رشت: جمعی از سرمایه‌گذاران هلند ضمن بازدید از طرح‌های سرمایه‌گذاری و توسعه‌ای منطقه آزاد انزلی، در زمینه احداث کارخانه کشتی‌سازی (شیپ یارد) در مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی اعلام آمادگی کردند.

...

بیشتر
برخورداری 170 روستای خراسان جنوبی از گاز طبیعی

برخورداری 170 روستای خراسان‌جنوبی از گاز طبیعی

دنیای اقتصاد- بیرجند- محمدقربانی: مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: اکنون 19شهر و 170روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌باشند. فرشید دشتی اظهار کرد: بيش از90درصد خانوار شهری و 31 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی هستند. وی از مصرف نزديك به يك ميليارد متر مکعب گاز طبیعی در 9 ماه امسال در استان خبر داد. مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: بخش نیروگاهی در استان با 700 ميليون متر مکعب گاز طبیعی با 70 درصد بیشترین میزان...

بیشتر